Авто в кредит

"Нафтогаз" звинуватив "Газпром" у порушенні зобов'язань з транзитним контрактом

28.07.2016, 09:40

Голова правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв заявив про невиконання “Газпромом” контрактних умов через зниження їм тиску на вході в ГТС України.

“Сьогодні я з цього приводу направив офіційний лист-звернення до Європейської комісії з пропозицією зібрати моніторингову групу і провести, по-перше, аналіз ситуації, зафіксувати невиконання “Газпромом” контрактних умов по тиску подачі газу в систему України і прийняти рішення, що робити далі з цією ситуацією”, – сказав Коболєв.

Коболєв зазначив, що Росія знизила тиск на вході в Україну, що створює певні технологічні проблеми для “Укртрансгазу”.

“компанія Поки ці проблеми фіктивно вирішує, але мені здається, що росіяни хочуть зробити все можливе, щоб довести нашим європейським партнерам, що Україна не може бути транзитною країною, і вони зараз взялися за банальний шантаж нас і їх”, – сказав він.

“Обсяги транзиту впали ще більше. Вони зараз, я б сказав, рекордно низькі. Ми це пов'язуємо з тиском, що Російська Федерація здійснює на Україну на “Нафтогаз”, нас всіх з метою, по-перше, мінімізувати доходи від цього виду бізнесу. По-друге, я думаю, що це частково є тактикою пресування “Північного потоку-2”, – пояснив Андрій Коболєв.

За матеріалами: Finance.UA Переглядів: 1154


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.