Авто в кредит

Avensis знятий з виробництва

05.04.2018, 11:43
Avensis знятий з виробництваВ компанії Toyota було прийнято рішення про зняття з виробництва моделі Avensis.

До цього компанія обіцяла завершити виробництво газових і дизельних автомобілів в термін до 2040 року. Автомобілі моделі Avensis проводилися на британському заводі в р. Бернастон і це було єдине підприємство по збірці цих авто.

Причиною такого рішення стало постійне скорочення попиту на ці автомобілі у Великобританії. У 2017 році продажі впали на 28% в порівнянні з минулим роком, що в кількісному показнику становить 253 тисячі штук.

У компанії апелювали продажами VWPassat і SkodaSuperb – відповідно, 183,2 і 81,4 тисяч машин. Що стосується показників з продажу ToyotaAvensis, то максимально «прибутковий» став 2004 рік – було продано 143 тисяч авто.

Поки не вирішили, чи буде створюватися модель-наступник Avensis. Перша модель була випущена в 1997 році. За останнє десятиліття було випущено 3 покоління автомобіля, причому останнє покоління оновили два рази.

Компанія Toyota як і раніше в числі популярних виробників автомобілів. Тільки в лютому поточного року в країні продано 697 автомобілів цього виробника.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 2218


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.