Авто в кредит

Авто на єврономерах: власників очікують нововведення

06.11.2018, 21:58
Авто на єврономерах: власників очікують нововведенняПри ввезенні автомобілів на єврономерах в режимі транзиту українці повинні будуть внести фінансову гарантію – це запорука в грошах, який пі розмитненні зарахують у рахунок нарахованих платежів.

Грошова застава не буде повертатися власнику авто, якщо він у встановлений термін не оформить транспортний засіб.

Застава є гарантією оплати митних платежів. У разі вивезення авто в зазначений термін, його власнику повернуть суму, якщо ж він растаможит, кошти зарахують у рахунок оплати податку, мита і акцизу.

За словами Ніни Южаниной, голови парламентського комітету, що займається питаннями податкової та митної політики, відповідні законопроекти просуваються, будуть розглядатися в залі на наступному пленарному тижні.

Згідно із законопроектом №8488 зміни будуть внесені до ст. 469, 381 Митного кодексу. Надалі українці не зможуть переміщати авто у митному режимі транзиту, не сплачуючи фінансову гарантію.

За словами Южаниной, існуючі норми щодо ввезення транспортних засобів та переміщення в режимі транзиту є підставою для «отримання такої пільги «умовне повне звільнення».

На думку народного депутата, у відношенні водіїв «еврономеров» слід застосовувати ст. 485 Митного кодексу, в якій прописані дії, що застосовуються проти неправомірного звільнення від сплати митного платежу. У статті передбачено покарання у вигляді штрафу в розмірі 300% від суми не сплачених платежів.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1714


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.