Авто в кредит

Bloomberg – рейтинг країн по вартості бензину

19.02.2019, 10:46
Bloomberg – рейтинг країн по вартості бензинуВидання Bloomberg склало рейтинг країн факторами для якого стала вартість бензину, його доступність, розмір доходу (у відсотках) населення, витрачений на паливо.

У дослідженні прийняті дані по 61 країні. Проте в дослідженні не було України і низки інших країн.

У середньому галон бензину коштує 2,6 долара – це показник США, що займає 11-е місце в рейтингу. Низька ціна в Ірані ($0,54 за галон), Кувейті ($1,31), Нігерії ($1,54), Єгипті ($1,64). У Росії за галон бензину платять 2,48 дол.

Найдешевше пальне у Венесуелі – всього $0,01 за галон.

Але дешевизна бензин зовсім не означає його доступність для населення. За цим показником США знаходиться на 3-му місці. А у Пакистан доступності розташувався на останньому місці рейтингу. У Росії 31 місце.

За співвідношенням заробітку до витрат на бензин США розташувалося на 44-му місці. Американець витрачає 1,79% свого доходу на паливо. В Росії громадянин витрачає 2,13% доходу.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1704


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.