Авто в кредит

Через 5-7 років в Україні можуть проводитися електромобілі

28.09.2018, 12:37
Через 5-7 років в Україні можуть проводитися електромобіліНа думку міністра інфраструктури Володимира Омеляна, через 5-7 років в Україні цілком можуть випускатися електромобілі

Міністр зазначив: «Приблизно через 5-7 років. Спочатку слід створити правову основу, побудувати завод. Це реалістичний термін у випадку з електрокарами».

На думку Омеляна, головне питання стоїть у виробництві літієвих батарей, оскільки в електромобілі це найдорожча частина, інші агрегати вже перевірені часом.

«У випадку, якщо ми зможемо зацікавити інвестора добувати літій, виробляти і збагачувати батареї, то це на 90% гарантує створення будь-якого виду електрокарів. У електричному транспорті найдорожчим елементом є батарея. Інші елементи абсолютно класичні, не потребують спеціальних умінь і знань. Спочатку потрібно виробляти електрокари, після чого можна переходити на інші види транспорту», – зазначив міністр.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1479


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.