Авто в кредит

Зухвалий спосіб викрадення авто

08.09.2017, 10:31
Зухвалий спосіб викрадення автоЯк повідомили в прес-службі Нацполиции, крадіжки автомобілів вже стало нахабним, і викрадачі нічого не бояться.

Правоохоронцями були затримані 2 киянина і житель Білої Церкви, які викрали автомобіль, який нібито збиралися купити.

Схема крадіжки була налагоджена, але вони попалися на крадіжці Mercedes з польською реєстрацією. Автозлодії призначили зустріч власнику автомобіля, а коли той сів до потенційним клієнтам, отримав в обличчя струмінь з газового балончика. Після цього злочинці викинули потерпілого на дорогу і поїхали.

Дмитро Лось, заступник начальника поліції Чернігівщини, зазначив: «В пошукову базу системи відеоспостереження ввели номери «машини супроводу» та викраденої автівки. Далі були виставлені наряди так, щоб автовикрадачі не змогли виїхати в бік Києва. У відповідному місці грабіжників заблокували».

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 4143


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.