Авто в кредит

Інженер Volkswagen був у змові з метою обману регуляторів

12.09.2016, 10:01
Інженер Volkswagen був у змові з метою обману регуляторів

Інженер Volkswagen AG Джеймс Лян визнав свою провину в злочинній змові з метою обману регуляторів і споживачів щодо рівня викидів в автомобілях з дизельними двигунами.

Джеймс Лян, який пропрацював в компанії два десятиліття і переїхав в США в 2008 році, став першим співробітником компанії, визнаним винним у зв'язку з “дизельним” скандалом. Йому загрожує до 5 років позбавлення волі.

Розслідування щодо компанії триває в США, а також в інших країнах. В кінці липня американський суд попередньо схвалив рішення про виплату компанією 14,7 млрд доларів в якості компенсації клієнтам.

Скандал навколо Volkswagen вибухнув у вересні 2015 року, після того, як американське Агентство з охорони навколишнього середовища (EPA) виявило, що концерн встановлював на своїх автомобілях з дизельними двигунами комп'ютерні програми, які під час перевірок занижують показники викиду шкідливих речовин.

Компанія зарезервувала на судові витрати майже 21 млрд доларів.

За матеріалами: Finance.UA Переглядів: 3171


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.