Авто в кредит

Насиров повідомив, скільки вживаних авто було розмитнено після зниження акцизу

18.08.2016, 11:54
Насиров повідомив, скільки вживаних авто було розмитнено після зниження акцизу

Після зниження акцизного збору на імпортні автомобілі було розмитнено 550-600 вживаних автомобілів.

Про це в ефірі каналу 112 заявив голова Державної фіскальної служби, Роман Насиров.

“минулого тижня у мене була статистика. У той час це було десь 550-600 автомобілів, які вже були розмитнені за новими правилами. Треба пам'ятати, що не можна говорити, що правила сильно змінилися. Змінилася ставка акцизного податку для вживаних авто” , – заявив він.

За словами Насирова, це набагато більше цифра порівняно з попередніми періодами.

“Точної цифри у мене немає, але я думаю, що там були одиниці або десятки, а зараз це сотні авто. Почасти це вирішить проблему в західних регіонах, де багато авто на тимчасовій реєстрації, або навіть просто на іноземних номерах. Я думаю, для людей буде набагато зрозуміліше, як їх один раз розмитнити, сплатити ПДВ, акциз, поставити на облік, і бути повністю легальним “, – додав Насиров.

Нагадаємо, 31 травня Верховна Рада прийняла законопроект №3251, який передбачає істотне зниження акцизного збору на імпортні автомобілі вже з 1 липня 2016 року.

Так, для розмитнення автомобіля з двигуном 1 л знадобиться заплатити 63 євро замість 1761 євро, для розмитнення дволітрового авто, потрібно буде заплатити 534 євро замість 4882 євро.

За матеріалами: Finance.UA Переглядів: 2008


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.