Авто в кредит

Купівля іномарки без акцизу

03.05.2017, 15:52
Купівля <a href='/avto_kredit/tarifi/novie_inomarki/all'>іномарки</a> без акцизуЗ серпня 2016 року почав діяти закон про знижених акцизах, завдяки якому українці купують європейські старі автомобілі.

У період дії закону на територію України громадянами завезено 20 тисяч авто.

Спрощеною схемою скористалися українці для ввезення близько 15 тисяч європейських автомобілів, а повна сума акцизу, сплачена із 5 тисяч машин. Показник нижчий у порівнянні з періодом минулого року (серпень 2015 р. – квітень 2016г.). Тоді українці ввезли в країну близько 25 тисяч авто.

На думку експертів, зниження відбулося за рахунок того, що в 2015 році в основному ввозили автомобілі, відносяться до стандарту Євро-4, а в 2016 році було введено заборону на ввезення таких машин.

Більш низька ставка на імпортні автомобілі встановлена Радою в 2016 році для громадян, які купують їх для особистого користування. Такий закон дозволив українцям за прийнятні гроші стати власником власного автомобіля. Пільга не застосовувалася щодо авто, ввезених з РФ. Куплений по пільзі автомобіль повинен бути старше 5 років, власник ввозить його самостійно, і протягом року його не можна продати, інакше доплачується різниця до повної суми акцизу.

Автоексперт Сергій Креймер пояснив, що для покупки авто українцю не обов'язково фізично перетинати кордон – можна звернутися на митний склад в Україні. Це спрощує процедуру для покупця, оскільки не потрібно платити за візу і витрачатися на поїздку за кордон.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 3997


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.