Авто в кредит

Сервіс відкритих даних, що містять відомості про первинної реєстрації транспорту в Україні, був запущений 28 серпня

06.09.2018, 16:31
Сервіс відкритих даних, що містять відомості про первинної реєстрації транспорту в Україні, був запущений 28 серпняПовідомлення про це було зроблено прес-службою МВС.

Робота такого сервісу дозволить відкрито використовувати інформацію, що стосується первинної реєстрації транспорту, що розміщується на сторінці data.gov.ua. При відвідуванні цього порталу є можливість отримати реєстраційні дані, що виникають починаючи з 2013 року і до теперішнього часу. Оновлення бази даних буде проводитися раз на місяць.

За рахунок наявного функціоналу сервісу у користувачів є можливість групувати дані, виходячи з різних критеріїв, що дозволяє проводити порівняльний аналіз інформації по регіонах, марок і моделей ТЗ, їх кольором і дату випуску.

Аналітичні дані стануть основою висновків про ті тенденції, які присутні на автомобільному ринку країни. Наявність загального доступу до даних є одним із способів виключення маніпуляції даними державного рівня, зменшення корупційних ризиків, зрівнювання умов отримання інформації всіма учасниками авторинку.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 2352


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.