Авто в кредит

Скільки коштуватиме проїзд по платній дорозі в Україні

07.11.2017, 15:14
Скільки коштуватиме проїзд по платній дорозі в УкраїніНова транспортна стратегія передбачає введення в дію проекту платних доріг в Україні до 2030 року.

Спочатку в Україні платними стануть три дороги. Однією з них буде траса Київ – Біла Церква. Така інформація з'явилася ще в серпні нинішнього року.

Між Львовом і Краковцем буде друга платна дорога, також за проїзд доведеться платити по шосе Житомир – Одеса. За словами заступника міністра інфраструктури Віктора Довганя, в грудні буде розглядатися відповідний проект.

Спочатку дороги платними будуть лише для вантажних авто. Важкі машини повністю приберуть з київської окружної протягом від ст. м. Академмістечко до ст. м. Теремки. Для проїзду водіїв важкої техніки доведеться виїжджати на платну дорогу. За словами Довганя, проїзд по платній дорозі в Україні обійдеться в 11 євроцентів за кожен кілометр.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 3135


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.