Авто в кредит

Страхові організації починають прямий контроль за ОСАЦВ

01.12.2016, 15:02
Страхові організації починають прямий контроль за ОСАЦВ27 жовтня антимонопольна комісія схвалила пуск пробного проекту щодо прямого контролю.

Дана інформація була повідомлена інформаційному відділом Моторного страхового установи.

Рішення буде діяти протягом двох років, а почне виконуватися через місяць. «Ми думаємо, що текст буде отримано завтра, першого листопада. Таким чином набути чинності він має вже першого грудня», - заявили в інформаційному відділі компанії.

Початковою задумкою АМКУ була видача дозволу на один календарний рік. Однак тривалість річних контрактів, які страхові фірми оформляють за сучасних умов, не скінчилася б до завершення дозволу. З цієї причини комітетом було вирішено продовжити його на 2 календарних роки. Про це повідомив учасник засідання.

Страхові організації можуть у майбутньому знову запитувати дозволу в антимонопольному комітеті. Це буде в тому випадку, коли протягом двох років будуть внесені нововведення в законі про ОСАГО, а пряме регулювання почне носити обов'язковий характер. Однак є альтернативне рішення. У ньому мається на увазі можливість включення до статуту МТСБУ повноважень члена бюро укладати договір про прямому контролі.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 4464


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.