Авто в кредит

Українці перегнали з Європи вже понад півтисячі авто за зниженим акцизу

17.08.2016, 10:15
Українці перегнали з Європи вже понад півтисячі авто за зниженим акцизу

Найчастіше оформлення автомобілів відбувалося на Львівській та Івано-Франківській митницях

З початку серпня митне оформлення за зниженими ставками акцизного податку пройшли 562 імпортних автомобіля. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

За словами глави ГФС Романа Насирова, найчастіше оформлення автомобілів, на які поширюється преференції по акцизу, відбувалося на Львівській та Івано-Франківській митницях, де було розмитнено 64 і 60 автомобілів відповідно.

Насиров зазначив, що на такі автотранспортні засоби при їх митному оформленні у графі 36 декларації зазначається код пільги 172.

Нагадаємо, з 1 серпня набув чинності Закон України № 1389, який передбачає зниження ставок акцизного податку на колишні в експлуатації легкові автомобілі. Норма буде діяти до 31 грудня 2018 року.

При цьому знижені ставки акцизного податку не застосовуються на автомобілі, які мають походження або ввозяться з країни, визнаної державою-окупантом та / або державою-агресором по відношенню до України.

За матеріалами: Сьогодні Переглядів: 2196


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.