Авто в кредит

Українці проявляють інтерес до нових легкових автомобілів

12.09.2018, 09:34
Українці виявляють інтерес до нових легкових автомобілівВ порівнянні з минулими роком, в серпні 2018 року нових автомобілів зареєстровано на 11% більше, що у кількісному вираженні складає 7,3 тисяч легкових автомобілів. Показник вище липневого на 10%.

Дані надані асоціацією Укравтопром.

Раніше на українському ринку лідирує французька марка Renault. Порівняно з серпнем минулого року показник зріс на 39%. У липні реєстрація в країні пройшли 986 нових авто цієї марки.

У Toyota друга позиція в рейтингу популярності серед українців. У серпні зареєстровано 983 автомобіля. Цей показник на 13% більше торішнього показника.

Наступна позиція у Nissan – у серпні в країні реєстрацію пройшли 498 нових автомобілів. Показник виріс на 32% по відношенню до аналогічного періоду 2017 року.

Четверте місце займає KIA – зростання показника реєстрації нових авто склав 10%. Всього в серпні новими машинами цієї марки обзавелися 477 українців.

У ТОП-5 лідерів продажів потрапив Hyundai. Корейську марку воліли 452 покупця, в результаті чого зростання продажів склав 45% по відношенню до торішнього показника.

Подальше розташування марок нових автомобілів в рейтингу продажів в Україні таке: Skoda (продано 404 шт.); Mazda (315 шт.); Volkswagen (313 шт.); Ford (294 шт.); Suzuki (277 шт.).

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1550


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.