Авто в кредит

Українці втрачають інтерес до б/у автомобілів

09.08.2016, 09:47
Українці втрачають інтерес до б/у автомобілів

Продажі скоротилися на 10%

За даними асоціації "Укравтопром", у липні на первинному ринку було зареєстровано 7 тис. 462 одиниці автотранспортних засобів. З них колишніх в експлуатації – 1 143 шт., або 15% від усіх первинних продажів, повідомляє асоціація "Укравтопром".

Загальний обсяг первинних реєстрацій легкових автомобілів в липні склав 5 778 шт., з яких 4% (230шт.) довелося на б/у авто. У порівнянні з показником липня минулого року первинний ринок секонд-хенду в цьому сегменті скоротився на 86%, а відносно червня цього року – на 10 відсотків.

На первинному ринку комерційних автомобілів частка колишньої в експлуатації техніки зросла відносно червня і склала 57%. У кількісному вираженні це 895 шт., що на 16% більше, ніж минулого місяця, і на 34% менше ніж у липні минулого року.
В автобусному сегменті загальна кількість первинних реєстрацій за липень склало 116 шт., з них тільки 18 шт. – автобуси з пробігом. Ринок б/у автобусів зменшився на 78% відносно минулорічного липня і на 28% відносно червня п. р.

Марки-лідери серед старих автомобілів незмінні – Renault в сегменті легкових і комерційних авто (58 і 196 шт. відповідно), автобусів Mercedes-Benz в липні зареєстровано 11 шт.

За матеріалами: Сьогодні Переглядів: 1558


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.