Авто в кредит

В Приватбанку планується скорочення та оптимізація

09.02.2018, 11:22
Приватбанку планується скорочення та оптимізаціяПриватбанк оголосив про скорочення в 2018 році мережі відділень, їх кількість становитиме 2061.

Така інформація озвучена представниками прес-служби банку.

На початок 2018 року в підпорядкуванні банку було 2243 відділення. Згідно з програмою розвитку банку гряде скорочення кількості мережевих відділень – їх буде 2061.

Протягом року банк встановить більше банкоматів (їх буде 7795 штук), намічений зростання кількості торговельних POS-терміналів – їх буде 170,000 (приріст на рівні 13%).

У 2018 році планується збільшення мережі універсальних відділень на тлі проведення оптимізації серед міні-відділень банку з малою ефективністю.

Галина Пахачук повідомила про намір відкрити 49 відділень універсального типу (це передбачено в програмі розвитку банківської мережі), буде проведена оптимізація 201 мікро - і миниотделения з малою чисельністю персоналу. Місцерозташування 73 відділень банку буде змінено.

Галина Пахачук зазначила: «Дії банку, спрямовані на те, щоб до 2019 році понад 80% відділень отримали статус повнофункціональних, обслуговували малий бізнес, корпорації, физфлиц».

Нагадаємо, 18 грудня 2016 року Кабміном України прийнято рішення, згідно з яким держава увійшла в капітал ПАТ КБ «Приватбанк».

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 3889


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.