Авто в кредит

В Україні електромобілі користуються попитом

12.02.2018, 16:02
В Україні електромобілі користуються попитомЯк показує статистика, в Україні попит на електромобілі зростає: у 2017 році було зареєстровано 188 таких автомобілів.

Найбільший попит на Nissan Leaf, на другому місці у споживачів BMW i3, третю позицію в рейтингу займає Tesla Model S. Трохи більше половини електромобілів пройшло реєстрацію в Києві.

За підсумками січня 2018 року всього в країні зареєстровано 188 електромобілів, і цей показник на 19% перевищує аналогічний минулорічний період. Така інформація озвучена 6 лютого представниками прес-служби асоціації Укравтопром.

Із зазначеного числа 86% припадає на старі автомобілі. У січні половина зареєстрованих електромобілів припала на Київ (46 шт), в Одеській області – 32 шт, і 20 штук в Харківській області.

Найбільшим попитом користується електромобіль Nissan Leaf. У січні зареєстровано 124 штуки цієї моделі. Це на 14% менше січневого показника минулого року.

Другий попиту електромобіль BMW i3. За перший місяць 2018 року зареєстровано 19 таких моделей, що в 5 разів більше минулорічного показника за аналогічний період.

Марка Tesla Model S у трійці електромобілів, які користуються в Україні попитом. Якщо в 2017 році власниками цієї машини стали 2 людини, то тепер їх прибуло на 10 більше. Раніше повідомлялося, що за 2017 рік в країні зареєстровано 3265 електромобілів і цей показник перевищує 2016 рік на 91%.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 3863


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.