Авто в кредит

В Україні в 2 рази зріс попит на старі іномарки

24.10.2017, 10:59
В Україні в 2 рази зріс попит на старі <a href='/avto_kredit/tarifi/novie_inomarki/all'>іномарки</a>Згідно зі статистикою за вересень, представленої асоціацією «Укравтопром», на первинному авторинку пройшли реєстрацію 13 176 автомобілів, з яких 5 336 машин з пробігом.

Колишніх в експлуатації машин, які вперше реєструвалися в країні, стало вдвічі більше, в порівнянні з минулим роком, коли діяли знижені акцизи.

У вересні на частку автомобілів з пробігом припало близько 40% всього ринку.

Найбільший попит на Renault з пробігом – на ринку реєстрацію пройшло 1 000 авто цієї марки, або 58% від усієї кількості зареєстрованих машин у вересні.

На другій позиції популярності варто Volkswagen. В Україні зареєстрували 974 авто з пробігом, що становить 56% від усієї кількості машин цього бренду.

Завершує трійку затребуваних авто Skoda – реєстрацію пройшло 592 машини. У вересні нових і автомобілів з пробігом цієї марки було порівну.

На четвертому місці по затребуваності в українців розташувався Opel – зареєстровано 362 авто або 94% реєстрацій за звітний місяць. У п'ятірці лідерів опинився Nissan – українські номери знайшли 268 б/у автомобіля, що складає 38% від усіх продажів марки.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 3189


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.