Авто в кредит

Повернення техогляду в Україні

26.10.2018, 10:43
Повернення техогляду в УкраїніЗобов'язання України перед Євросоюзом ставлять умову повернення техогляду для автомобілів.

Однак раніше діючі процедури слід переглянути.

Інформацію прокоментував автоюрист Денис Конюшко.

Він заявив: «Техогляд встановлює технічний стан автомобіля, включаючи комерційних машин, автомобілів перевізників, таксі і т. д. Така процедура необхідна для автомобілів іноземного виробництва, вік яких перевищує 5-7 років. Досить спірним залишається питання про необхідність проходження техогляду 2-3-хлетними авто. Вважаю, то він не потрібен».

Технічний огляд повинен виключити ймовірність виникнення ДТП з причин незадовільного технічного стану авто. Але статистика стверджує, що скасування або повернення техогляду ніяк не впливала на кількість ДТП із-за поганого техстану.

Поки передчасно говорити, який техогляд може повернутися в Україну.

Конюшко сказав: «Потрібно почекати закінчення першого читання, оскільки рішення буде змінюватися. Воно повинно пройде, оскільки це обумовлено зобов'язанням перед ЄС в частині повернення техогляду. Нове законодавство ще буде змінюватися».

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1839


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.