Авто в кредит

Депутати запропонували варіант стимулювання водіїв при ДТП визнавати свою провину

30.06.2017, 09:06
Депутати запропонували варіант стимулювання водіїв при ДТП визнавати свою провинуВерховна Рада зареєструвала законопроект №6516, згідно з яким у ст. 27 Закону внесено зміни, що стосуються Кодексу України про адміністративні правопорушення – встановлено порядок розгляду справи про скоєння ДТП у спрощеному варіанті в тому випадку, якщо складено протокол стосовно особи, визнав свою провину.

Завдяки такому законопроекту одночасно будуть вирішуватися кілька проблем.

  • Станеться розвантаження судів, що розглядають справи про ДТП, в яких винна за протоколом особа повністю визнає свою вину та не заперечує рішення посадової особи Нацполиции або служби правопорядку ЗСУ.
  • Період розгляду подібних справ скоротиться мінімум на місяць. Саме стільки часу займає вся процедура: оформлення протоколу, робота канцелярії, служби правопорядку ЗСУ, направлення справи в суд.
  • Розподіл справи на певного суддю в автоматичному режимі; встановлення часу і дати розгляду справи, виклик винної особи.
  • Розгляд в суді, введення в законну силу постанови, винесеної по справі про вчинене адміністративне правопорушення.
  • Громадянину не потрібно додатково платити 320 гривень збору, якщо особа повністю визнає провину в ДТП.

Згідно з законом, повноваження з розгляду справ, що стосуються ст. 124 Купап (у разі, коли особа визнало свою провину), передаються до служби правопорядку ЗСУ або підрозділу Національної поліції.

У разі, коли особа, щодо якої складено протокол про правопорушення згідно ст. 124 Купап, відкидає свою провину, у цьому випадку справа буде направлятися на розгляд в судовому порядку.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 4681


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.