Авто в кредит

При якому умови обговорюватиметься питання «еврономеров»

14.05.2018, 14:59
При якому умови буде обговорюватися питання «еврономеров»Коли питання про захист вітчизняного ринку пройде узгодження, можна буде з активістами обговорити законопроект, який передбачає легалізацію автомобілів з еврономерами, а також проведення реформування митних правил у частині ввезення таких машин.

Інформація надана Ніною Южаниной, очолює парламентський комітет з питань митної та податкової інспекції. Вона сказала: «Говорячи про необхідність розглянути проблему розмитнення «евроблях», слід знайти відповідь ще на два актуальних питання: чи зможемо і ми дозволити собі таку розмитнення, і як вибудувати захист вітчизняного ринку? Побачивши, що весь інтерес зводиться лише до одного питання – як провести розмитнення, я запропонувала активістам детально розглянути перші дві частини, але тільки після того, як узгоджується третє запитання».

У разі негативного рішення з питання захисту власного ринку, не має сенсу домовлятися з приводу механізму легалізації автомобілів з еврономерами і введення змін до правил митного ввезення старих автомобілів в країну.

Нагадаємо, нардепи внесли пропозицію активістам розглянути варіант вирішення проблеми ввезення іноземних автомобілів так, як це зробили в Молдові.

За словами Южаниной, при прийнятті рішення про зниження податків і мит на ввезені автомобілі, необхідно враховувати економічне обґрунтування. На її думку, знаходження в країні машин з іноземними номерами порушує безпеку і митні правила.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 2037


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.