Авто в кредит

Укравтопром про регіонах з найбільшим попитом на нові автомобілі

31.01.2019, 19:42
Укравтопром про регіонах з найбільшим попитом на нові автомобіліЗа 2018 рік в Україні було зареєстровано 81,8 тисяч нових легкових автомобілів.

Інформація надана асоціацією Укравтопром.

В Асоціації за 2018 рік вивели рейтинг регіонів країни за показником платоспроможного попиту на нові автомобілі:

  • Близько третини всього обсягу нових авто довелося на столицю. Киянам найбільше подобається Skoda Octavia – 979 одиниць знайшли своїх власників.
  • На другому місці виявилася Харківська область, на частку якої припадає 7,3% проданих в країні нових автомобілів. Жителі цього регіону воліли автомобіль Mazda CX5 – тут купили 285 одиниці цієї марки.
  • На третьому місці Дніпровська область, в якій зареєстровано 7,2% всіх нових машин за рік. Жителі регіону активно купували автомобіль KIA Sportage (226 одиниць).
  • Київська область опинилася в рейтингу на четвертому місці з часткою 6,9%. Автомобіль KIA Sportage став самим популярним, все тут власниками цієї марки стали 243 людини.
  • У п'ятірку рейтингу потрапила Одеська область. На її частку довелося 6,3% ринку нових легкових автомобілів. Одесити віддали перевагу автомобіль Hyundai Tucson, новими автомобілями цієї марки обзавелися 217 осіб.
За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1600


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.