Банк

Форум Банк

Публічне aкціонерне товариство "БАНК ФОРУМ" працює на українському ринку з 1994 року. Сьогодні наше фінансова установа входить до групи великих банків за класифікацією Національного банку України .

Форум Банк - універсальний банк , який надає весь спектр банківських послуг , дотримується найсучасніших стандартів банківського бізнесу і на сьогоднішній день обслуговує понад 500 000 клієнтів .

Форум Банк проводить політику прозорості та відкритості . Фінансові звіти банку щорічно підтверджують незалежні міжнародні аудитори . Крім того Банк Форум щорічно отримує високий рейтинг провідного міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings.

Форум Банк багато років співпрацює з міжнародними фінансовими організаціями і має кореспондентські відносини з багатьма провідними банками світу . З 2001 року Банк Форум тісно співпрацює з Європейським банком реконструкції та розвитку ( ЄБРР) і реалізує в Україні ряд спільних програм : програму кредитування малого і середнього бізнесу , програму мікрокредитування , програму сприяння розвитку міжнародної торгівлі , іпотечного кредитування . У грудні 2007 року Банк Форум став учасником всеукраїнської програми ЄБРР підвищення енергетичної ефективності .

Форум Банк першим з українських банківських установ провів приватне розміщення 10% своїх акцій серед іноземних інвесторів (2005 рік) , а в 2006 випустив і успішно розмістив єврооблігації.

Як ви оцінюєте банк «Форум Банк»? 
Головний офіс:
Київ, бул. Верховної Ради, 7  |   Подивитися на карті
Телефон:
0 800 502 250
Кол центр:
0 800 502 250
Рейтинг:
3.49 згідно 384 384 оцінок

Пропозиції банку Форум Банк

» Дивитися споживчі кредити

» Дивитися кредити на авто

» Дивитися кредити на житло