Депозити

Депозити в іноземній валюті скоротилися майже на 30% - банкіри

27.12.2014, 01:04
<a href='/depozity'>Депозити</a> в іноземній валюті скоротилися майже на 30% - банкіри

Обсяги кредитування як фізичних, так і юридичних осіб падають.

Обсяг коштів клієнтів в національній валюті у листопаді 2014 року скоротився на 1,4% до 362,9 млрд грн, а загальне скорочення з початку року склало 14,1%. Портфель коштів в іноземній валюті з початку року скоротився на 29,6% до 21,7 млрд доларів. Про це свідчать дані аналітичного огляду основних трендів в економіці, фінансового і фондового ринку, підготовленого фахівцями банку Юнісон.

За інформацією банку, знижуються обсяги кредитування: в листопаді 2014 року зафіксовано скорочення залишків за кредитами, наданими в національній валюті, на 1,3% (9,5% з початку року) до 540,3 млрд грн. Це відбулося за рахунок скорочення залишків за кредитами, наданими як по юридичним особам (на 1,1%, 9,3% з початку року, – до 430,9 млрд грн, так і за фізособам (на 2,2%, 10,2% з початку року, до 109,4 млрд грн). Залишки за кредитами в іноземній валюті зменшилися за місяць на 4,9% (17,9% з початку року) до 31,6 млрд грн.

При цьому, як зазначив заступник голови правління з корпоративного бізнесу банку Юнісон Петро Кравченя, великі підприємства намагаються пролонгації раніше видані кредити з-за складної макроекономічної ситуації. “і великий, І малий бізнес дуже гостро реагують на поточну економічну ситуацію. Ми розуміємо, що дійсно важко зараз всім. Якщо раніше базові процентні ставки за кредитами в національній валюті становили 17-19% річних, то зараз мова йде вже про 23-25%. Наш банк намагається йти назустріч своїм клієнтам і реструктуризувати заборгованість”, – сказав він.

За матеріалами: Кореспондент Переглядів: 1656


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.