Депозити

ФГВФО потрібно ще 20 млрд грн на виплати вкладникам банків-банкрутів

07.09.2015, 22:51
ФГВФО потрібно ще 20 млрд грн на виплати вкладникам банків-банкрутів

Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) потрібно ще 20 млрд грн на забезпечення виплат вкладникам збанкрутілих банків.

Про це сьогодні, 7 вересня, заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк у ході засідання Ради з фінансової стабільності.

“У мене була зустріч з Фондом гарантування вкладів два тижні тому. Зараз Фонд звертається з тим, щоб уряд виділив 20 млн гривень на виплату вкладникам банків, які були ліквідовані, банків, які збанкрутували”, – сказав Арсеній Яценюк.

За словами глави уряду, необхідно запровадити прозору систему управління роботою ФГВФО та налагодити оперативний повернення людям їх вкладів збанкрутілих банків.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністр фінансів України Наталя Яресько та член управлінського комітету німецького державного банку KfW Роланд Зіллер 3 вересня, підписали угоду про надання Україні 200 млн євро кредиту під гарантії уряду Німеччини. Кредитні кошти підуть на підтримку ФГВФО. Кредит надається на 15 років з процентною ставкою нижче 2,6% річних.

За матеріалами: Finance.ua Переглядів: 4735


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.