Депозити

Ігор Соркін: Зберігати гроші під матрацом небезпечно

17.02.2014, 17:11
Ігор Соркін: Зберігати гроші під матрацом небезпечно

Голова НБУ прокоментував ситуацію із збереженням заощаджень громадян, порадивши зберігати гроші гривневому депозиті

Голова Національного банку України Ігор Соркін в інтерв'ю телеканалу Інтер нагадав про різноманітність інструментів для заощадження коштів населення. "Ми разом з урядом розробили і сертифікати, які повинні бути зручні населенню. Ми попрацювали з Фондом гарантування вкладів і підняли суму гарантованого відшкодування до 200 тисяч, що теж дає певні гарантії для вкладників", - розповів глава НБУ.

На його думку, при такій системі гарантування безпечно зберігати гроші на рахунках у банках. Гроші ж, що знаходяться "під матрацом", не захищені від зовнішніх впливів.

Ігор Соркін рекомендує зберігати заощадження в національній валюті. "Гривня, яка лягає на рахунки фізичних осіб, складає основну базу для економіки. Забираючи її вкладники повинні розуміти, що вони позбавляють економіку того ресурсу, на який вона розраховувала. Це означає, що економіка буде нести визначені втрати. Це неприпустимо", - вважає чиновник.

Нагадаємо, 6 лютого НБУ прийняв постанови №№48 та 49, метою яких є максимальна стабілізація і контроль на банківському та валютному ринках країни.

За матеріалами: Ліга Переглядів: 1924


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.