Депозити

Найбільша платіжна система знову заявила про відхід з Росії

17.06.2014, 21:45
Найбільша платіжна система знову заявила про відхід з Росії

Visa не бачить довгострокової перспективи в роботі на ринку РФ

Міжнародна платіжна система Visa вважає неприйнятною вимогу про обеспечительном внеску, прописане в законі про національну платіжній системі і не виключає свій відхід з російського ринку.

"Ми цінуємо гнучкість уряду в цьому питанні і продовжуємо бачити серйозний потенціал розвитку російського ринку безготівкових платежів",   заявили в компанії. Але не виключили відходу з російського ринку через те, що не бачать довгострокової перспективи в роботі на ринку РФ.

У той же час Visa заявляє, що активно працює з російським урядом з метою знайти взаємовигідне рішення в питанні зміни закону "Про національну платіжній системі". "Ми продовжуємо робити кроки для відповідності вимогам російського уряду щодо обробки трансакцій всередині країни, при цьому приділяючи особливу увагу необхідності зберігати високий рівень сервісу, якого чекають наші клієнти", — відзначає компанія.

За матеріалами: Вести Переглядів: 1843


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.