Депозити

Великі вкладники VAB готові внести 2 млрд грн для порятунку банку

24.03.2015, 22:46
Великі вкладники VAB готові внести 2 млрд грн для порятунку банку

Група великих вкладників VAB Банку створила громадську організацію “Фонд порятунку великих вкладників”, яка готується через суд оскаржити оголошену НБУ ліквідацію банку. Про це в ході прес-конференції в Києві розповів голова ініціативної групи великих вкладників VAB Банку Валерій Міщенко.

“Ми готові стати інвестором цього банку, у нас вже знаходиться там на рахунки 3 млрд грн. депозитів, і ми готові внести ще 2 млрд грн (1 млрд грн для ФГВ і 1 млрд грн – на докапіталізацію банку) і провести ряд заходів по оздоровленню цього банку, його докапіталізації, перетворити наші депозити у акції цього банку. Але Фонд гарантування вкладів фізосіб і НБУ не йдуть на це – їм потрібно “розпиляти” 18 млрд грн активів банку, які вони вже перетворили на 5 млрд грн”, – каже Міщенко.

На його думку, законодавство про систему гарантування вкладів передбачає лише один спосіб виведення проблемних банків з ринку – шляхом їх ліквідації, продажу активів і передачі отриманих від реалізації коштів до Фонду гарантування.

“Банки, які виводяться з ринку, – це в цілому 200 млрд грн. І ми зі своєю пропозицією порятунку VAB Банку, як “кістка в горлі”. Адже у нас 13 тис. великих вкладників. І ми створили “Фонд порятунку великих вкладників”, створюємо велике громадське рух. Наша організація направила ще 6 березня Фонду гарантування пропозицію великих вкладників про внесення інвестицій в банк, про оздоровлення банку, але відповіді немає. Жоден інвестор, який запропонував Фонду гарантування викупити банк, який не отримав відповіді від Фонду”, – зазначив Міщенко.

За матеріалами: Finance.ua Переглядів: 1742


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.