Депозити

Податок на депозити в Україні ввели помилково - Мінфін

04.04.2014, 11:18
Податок на <a href='/depozity'>депозити</a> в Україні ввели помилково - Мінфін

найближчим часом непорозуміння будуть виправляти

Міністерство фінансів України називає технічною помилкою введення 5% податку на доходи від депозитів українців. Про це повідомили в Міністерстві фінансів.

"Під час підготовки Закону України "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні" була допущена технічна помилка, зокрема, в частині набрання чинності з 1 квітня 2014 року пункту 35 розділу XIX зазначеного Закону, яким скасовано норму про незастосування ставки 5% для відсотків, до 1 січня 2015 року", — зазначають у відомстві.

Мінфін обіцяє виправити помилку найближчим часом шляхом подання до Верховної Ради законопроекту про зупинення на період з 1 квітня до 1 липня 2014 року дії відповідних норм Податкового кодексу в частині застосування ставки податку 5% на доходи фізичних осіб від депозитів.

Скасована норма передбачала, що оподаткування місячного (річного) доходу у вигляді відсотків від поточних або депозитних банківських рахунків, відсотків від вкладів у небанківських фінансових установах набирає чинності з 1 січня 2015 р.

За матеріалами: Сьогодні Переглядів: 2969


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.