Депозити

Виплати вкладникам "Дельта банку" призупинять з 15 вересня

11.09.2015, 22:34
Виплати вкладникам

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 15 вересня припиняє виплати коштів вкладникам "Дельта банку".

Про це йдеться в повідомленні фонду на сторінці в Facebook.

У повідомленні зазначається, що 15 вересня 2015 року будуть припинені виплати коштів за вкладами в межах суми, гарантованої фондом через установи банків-партнерів (Ощадбанк, Укрексімбанк, Укргазбанк, ПриватБанк).

"Для тих вкладників "Дельта Банку", які ще не встигли отримати свої кошти в межах гарантованої суми відшкодування за вкладами, радимо звернутися до відповідного банку-партнера не пізніше, ніж до кінця робочого дня 14 вересня 2015 року", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 2 березня Національний банк визнав неплатоспроможним "Дельта Банк", з-за чого Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ввів у банк тимчасову адміністрацію. У серпні фонд продовжив термін тимчасової адміністрації по 2 жовтня включно.

Нагадаємо, в четвер директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Костянтин Ворушилін заявив, що фонд має намір вирішити долю "Дельта Банку" в п'ятницю, 11 вересня, і припустив, що банк може бути ліквідований.

За матеріалами: Економічна правда Переглядів: 5023


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.