Депозити

Навіщо оформляти страховку, коли береш кредит: поради банкіра

27.07.2016, 09:22
Навіщо оформляти страховку, коли береш кредит: поради банкіра

Страховка допоможе отримати кредит і захистить від непередбачених ситуацій

Українці все активніше беруть кредити, причому з мінімальним пакетом документів, клієнт банку може отримати пристойну суму – до 50 тисяч гривень. Сайт "Сегодня.иа" з'ясував, як убезпечити себе від непередбачених ситуацій, які заважають своєчасному погашенню кредиту, і чому страхувати позику вигідно.

"У знайомого був випадок, коли він після важкої травми не зміг працювати, а кредит віддавати треба. Це сильно вдарило по його родині. Від таких випадків, по-моєму, важко застрахуватися", – розповідає Володимир з Дніпра. Чоловік планує взяти кредит на навчання своєї дитини, однак все ще турбується, щоб кредит не став тягарем для сім'ї.

Щоб розібратися, як убезпечити себе від непередбачених ситуацій, ми звернулися до голови правління ПУМБ Сергій Черненко. Багатьом українцям він знайомий з щотижневої передачі "Народний банкір" на телеканалі "Україна", у якій дають фінансові поради та допомагають розібратися у складних для простої людини банківських процесах.

Експерт пояснює: в ситуації, коли клієнт не може погасити борг, допоможе кредитне страхування. "Від чого захищає така страховка? Наприклад, від інвалідності, смерті позичальника…", – пояснює Сергій Черненко. Страховка погасить заборгованість клієнта перед банком.

При оформленні кредиту менеджер банку розрахувати щомісячну суму, яку потрібно буде вчасно виплачувати. Для клієнтів зі страховкою щомісячний платіж, швидше за все, буде менше, так як банк упевнений, що гроші в будь-якому випадку повернуть. Крім того, у клієнтів зі страховкою більше шансів отримати кредит.

Якщо кредит достроково повернули – страховка продовжує захищати життя клієнта до завершення терміну страхування. І, в разі форс-мажору, клієнт або члени сім'ї зможуть отримати страхову виплату. В результаті можна отримати гарантований захист та впевненість у завтрашньому дні.

"Коду береш кредит готівкою, для оформлення страховки додаткових документів у надійному банку надавати не потрібно – страховку тут же оформить співробітник відділення. Страховий платіж увійде в тіло кредиту, тому клієнт буде робити тільки один платіж банку кожен місяць – не доведеться витрачати час," – розповідає голова правління ПУМБ.

Відзначимо, щоб взяти кредит, потрібно прийти в банк з паспортом та ІПН, менеджер оформить заявку на кредит і видасть пластикову карту. Після оформлення заявки банк самостійно перевірить всі відомості, і, якщо позитивне рішення по кредиту, кошти прийдуть на банківську карту.

Чекати, поки гроші надійдуть на карту, в банку не потрібно – у разі позитивного рішення про нарахування клієнтів сповістять за допомогою SMS. Весь процес від початку заповнення заявки у відділенні банку до моменту, коли гроші з'являться на карті, займає близько однієї години. Кредитні гроші з картки можна зняти в банкоматі цілком або частинами, а можна розраховуватися карткою в магазинах.

За матеріалами: Сьогодні Переглядів: 4689


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.