Розділ

Депозити

Валюта

Сума вкладу 

0
200 000

Строк 

- 6 міс.
0
60
Нижче наведені пропозиції банків та організацій на вклади. Ви також можете змінювати умови пошуку, використовуючи фільтри.

 

 
 

5 жовтня, 2013
Чиновники Нацбанка придумали, как избежать девальвации гривны и возможного дефолта по внешним обязательствам. Для этого они отрабатывают сразу несколько вариантов возможных мер по изъятию валюты у населения.
4 жовтня, 2013
На думку експертів Міндоходів, вкладення в капітал, цінні папери і корпоративні права понад 1 млн.грн. повинні обкладатися 3-процентним податком
3 жовтня, 2013
Запропоновано зробити договір поруки недійсним без підпису позичальника
1 жовтня, 2013
Зростання кількості нових рахунків фізичних осіб в банках України пояснюється підвищенням фінансової грамотності населення, заявила директор генерального департаменту інформаційних технологій і платіжних систем Нацбанку Наталія Синявська.
1 жовтня, 2013
Агресивні банківські гравці мають всі можливості для екстенсивного росту із-за повільного зростання кредитного портфеля банківської системи, дефіциту платоспроможних позичальників і бажання іноземних інвесторів покинути український ринок
26 вересня, 2013
За перерахування грошей треба віддати 1% від суми.
25 вересня, 2013
Українські банки зобов'язали платити відсотки за депозитами не тільки за життя, але і після смерті вкладників. Про це йдеться в постанові Судової палати у цивільних справах Верховного суду, передають "Вести".
23 вересня, 2013
Вскоре украинским банкам придется снизить ставки по депозитам в иностранной валюте. Это вызвано грядущим повышением нормы резервирования по долгосрочным валютным депозитам с 5% до 7
20 вересня, 2013
Національний банк України (НБУ) збільшує норматив обов'язкового резервування за довгостроковими коштами і вкладами юридичних і фізичних осіб в іноземній валюті з 5% до 7%, йдеться в повідомленні НБУ.
19 вересня, 2013
В последнее время в Украине часто говорят о России: кто ругает, кто хвалит.
5 вересня, 2013
В этом году в Украине не следует ожидать резкого повышения ставок по депозитам, прогнозирует экономический аналитик Марьян Заблоцкий.
5 вересня, 2013
Строители хотят сдавать квартиры в аренду.
22 серпня, 2013
Реструктуризация Bank of Cyprus (BoC), которая должна закончиться до приезда в середине сентября аудиторов из тройки международных кредиторов, будет иметь следствием вхождение российских акционеров в Совет директоров крупнейшего кипрского банка.
13 серпня, 2013
НКЦБФР приняла концепцию законопроекта о Фонде гарантирования инвестиций на фондовом рынке.
6 серпня, 2013
Как добиться того, чтобы инвестиции не лежали мертвым грузом, а работали и приносили регулярный доход?
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.