Розділ

Депозити

Валюта

Сума вкладу 

0
200 000

Строк 

- 6 міс.
0
60
Нижче наведені пропозиції банків та організацій на вклади. Ви також можете змінювати умови пошуку, використовуючи фільтри.

 

 
 

27 березня, 2013
Рада розглядає законопроект, що передбачає нарахування неустойки у разі несвоєчасної виплати депозитів банками.
26 березня, 2013
Фонд гарнатирования вкладів проводить виплати тільки за депозитами, підкреслив експерт
26 березня, 2013
Кінець офшорів. Сьогодні рано вранці міністри фінансів Єврозони оголосили про те, що доля Кіпру вирішена.
25 березня, 2013
За минулий тиждень ставки за вкладами у всіх основних валютах переважно знизилися
23 березня, 2013
Найбільша на Кіпрі фінансова організація - Bank of Cyprus - звернулася до уряду країни з проханням повернутися до ідеї введення одноразового збору з рахунків в місцевих банках, раніше відкинутої законодавцями. Про це повідомляє Agence France-Presse.
22 березня, 2013
Згідно з повідомленням ФГВФО, виплати відшкодування вкладникам будуть проводитися з 27 березня по 14 травня у відділеннях Райффайзен Банку Аваль
14 березня, 2013
Кінець атракціон небаченої щедрості. Ставки за банківськими депозитами різко пішли вниз. З початку року вони вже впали на п'ять-шість відсотків. І тенденція збережеться, говорять експерти. Заробити на вкладах, як раніше, вже не вдасться. Подробиці - у Максима Урлапова.
12 березня, 2013
Заборона валютних вкладів та оподаткування доходів із депозитів можуть виведенням валюти з банківської системи під "матраци"
8 березня, 2013
Уряд має заохочувати населення вкладати гроші в банківську систему, тому виступає проти введення податку на прибуток від депозитів.
8 березня, 2013
Наприкінці весни і протягом літа падіння депозитних ставок у гривні та валюті в більшості українських банків прискориться. Це пов'язано з накопиченням надлишкової подушки ліквідності, а також зі зниженням девальваційних очікувань населення.
7 березня, 2013
Доходи за депозитами повинні обкладатися 5% податком, а не 25%, і тільки з 2015 року.
6 березня, 2013
Національний банк України (НБУ) проти законодавчих ініціатив щодо введення заборони на відкриття депозитів в іноземній валюті та оподаткування доходу від банківських вкладів у розмірі 25% (законопроекти № 2400 і № 2401), повідомляється на веб-сайті НБУ.
6 березня, 2013
Експерти констатують, що законопроекти депутата фракції Партії регіонів Євгена Сігала, якими він запропонував заборонити валютні депозити і ввести податок на банківські вклади у розмірі 25%, мають слабку аргументацію.
1 березня, 2013
Українські банки можуть знизити ставки на депозити фізичних осіб, якщо буде зберігатися достатній рівень ліквідності і обмежений попит на банківські кредити. Рівень ставок протягом всього 2012 року тільки зростав.
1 березня, 2013
Заборона відкривати валютні депозити ще більше підірве довіру українців до банківської системи і жодним чином не сприятиме оздоровлення вітчизняної економіки.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.