Прес-релізи

«Новорічні бажання» - надійний і вигідний депозит

23.12.2013, 11:28
«Новорічні бажання» - надійний і вигідний депозит

Умови нового депозиту «Новорічні бажання» порадують всіх. Адже незалежно від терміну розміщення грошових коштів (3, 6, 9 або 13 місяців), процентна ставка в гривні складає 22% річних! При цьому мінімальна сума вкладу складає 1 000 грн.

«Традиційно до Нового року ми розробили два нових продукту – депозит «Новорічні Бажання» і платіжну карту Visa Capital Drive New, — говорить Олексій ЦИМБАЛЮК, Заступник Голови Правління АТ «ІМЕКСБАНК». – Депозит «Новорічні Бажання» цікавий і доступний абсолютно всім категоріям вкладників, що бажають отримати найбільший прибуток від своїх заощаджень. Тільки в Імексбанку клієнт отримує ставку 22% річних у національній валюті, розміщуючи депозитна термін, який він обирає сам – 3, 6, 9 або 13 місяців. Більш того, депозит «Новорічні Бажання» можна поповнювати протягом всього строку та отримувати відсотки щомісяця. Мінімальна сума депозиту складає всього 1000 грн, а мінімальна сума поповнення – 300 грн.Дана пропозиція актуально до 31 грудня нинішнього року».

Ще один подарунок від Імексбанку – міжнародна карта Visa Capital Drive New. За словами Олексія Цимбалюка, нова програма розроблена, виходячи з потреб клієнтів, які хочуть безпечно зберігати і примножувати свої заощадження, а також мати цілодобовий доступ до коштів по всьому світу.
Visa Capital Drive New- це міжнародна мультивалютна платіжна картка, яка забезпечує також ряд наступних переваг:

  • Дохід на будь залишок на Вашому рахунку – 12,99% у національній валюті, 6% в доларах США, 1,5% в євро.
  • Бонус за покупки в українських торговельних мережах, ресторани, АЗС, готелях, за розрахунки в мережі інтернет та ін. – від 0,75% до 1%.
  • Міжнародна платіжна карта з послугою " SMS-інформування за спеціальним тарифом:
    Visa Classic всього за 50 грн (випуск і річне обслуговування);
    Visa Gold – 200 грн (випуск і річне обслуговування);
    Visa Platinum – 500 грн (випуск і річне обслуговування).

«Це дійсно унікальна пропозиція на ринку, — підкреслює Олексій Цимбалюк. – Ми постійно вдосконалюємо свої продукти і прагнемо зробити їх найбільш вигідними иудобными для клієнтів. Я впевнений, що депозит «Новорічні Бажання» і карта Visa Capital Drive Newзадовольнять потреби кожного клієнта і стануть справжніми Новорічними Подарунками від Імексбанку!».

«Новогодние желания» - надежный и выгодный депозит
За матеріалами: ІМЕКСБАНК Переглядів: 4514


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.