Прес-релізи

АТ «ІМЕКСБАНК» включений 20-ку українських банків з найбільшим обсягом депозитного портфеля за версією Forbes

03.12.2013, 17:41
АТ «ІМЕКСБАНК» включено 20-ку українських банків з найбільшим обсягом депозитного портфеля за версією Forbes

Обсяг депозитного портфеля банку за станом на 1 вересня 2013 року становив 4,2 млрд. грн, а вже через місяць, у жовтні, - майже 4,4 млрд. грн. У минулому році обсяг депозитів фізичних осіб банку дорівнював 2,7 млрд. грн. Порівняльний приріст цього показника склав 61,4%, дозволивши банку стати одним з лідерів по збільшенню обсягу залучених депозитів.

«Приріст депозитів в нашому банку забезпечується, перш за все, простими і зрозумілими продуктами, що відповідають потребам клієнтів і ринку. Наявність програм лояльності, висока якість обслуговування, а також постійний розвиток філіальної мережі демонструє вкладникам стабільне зростання банку. Тільки за 2013 рік наша мережа збільшилася на 40%, загальна ж кількість відділень банку на території України становить близько півтисячі», - каже Юрій ГРАМАТИК, Голова Правління АТ «ІМЕКСБАНК».

«Для клієнтів дуже важливі такі фактори, як наша співпраця з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб та рейтинги незалежних агентств, - підкреслює керівник АТ «ІМЕКСБАНК». - 20 вересня 2013 року незалежне уповноважене рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило для АТ «ІМЕКСБАНК» рейтинг uaBBB+, прогноз «позитивний».

«сьогодні Більшість розуміє: висока ставка на рекламному буклеті – ще не гарантія отримання реального доходу, - зазначає Юрій Граматик. – Важлива прозорість і стабільність пропонованих умов. Процентна ставка нашої популярної програми «Бажана прибуток» залишається незмінною з квітня цього року– 22% у гривні, 10% у доларах США та 7 % у євро. Процентні ставки АТ «ІМЕКСБАНК» фіксовані як в перший місяць розміщення вкладу, так і на протязі всього строку дії депозитного договору».

«найближчим часом також планується вихід нового продукту, який дозволить клієнтам накопичувати свої заощадження, знімати їх у разі необхідності і, звичайно ж, отримувати стабільно високий дохід. Даний продукт надасть можливість клієнтам користуватися своїми грошима 24 години на добу», – обіцяє банкір.

За матеріалами: ІМЕКСБАНК Переглядів: 5133


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.