Прес-релізи

Банківські депозити. Як не втратити свої заощадження?

28.02.2014, 11:35
Банківські депозити. Як не втратити свої заощадження?

Банківські депозити. Як не втратити свої заощадження?

Українці хвилюються за збереження своїх коштів. У зв'язку із зростаючою кількістю запитань користувачів форумів, соціальних мереж і фінансових майданчиків на тему забезпечення безпеки банківських вкладів, ми підготували публічні консультації щодо найбільш ефективних методів їх захисту в умовах нестабільності вітчизняного фінансового ринку.

На «типові» питання відповідає Заступник Голови Правління Імексбанку Олексій ЦИМБАЛЮК.

«Привіт, скоро підходить термін закінчення мого депозитного договору в Имэксе. Скажіть, мені мої гроші швидко повернуть – день у день? З іншого банку не можу забрати вклад достроково вже другий тиждень, хоча написав відповідну заяву…»

Ваше хвилювання зрозуміти можна. Сьогодні багато громадян переживають за подальшу долю власних коштів, вкладених в депозити. Але при цьому дуже важливо пам'ятати: банківська система України – це свого роду єдиний організм. І проблема одного банку є проблемою системи в цілому. Розумне і спокійне ставлення до сформованої ситуації є кращим способом підтримки її нормальної роботи, а значить, – забезпечення фінансової безпеки кожного клієнта. Саме хвилювання вкладників і дострокове вилучення грошей з банківської системи провокує її криза. Зі свого боку, підкреслюємо: ІМЕКСБАНК не відчуває проблем з видачею готівки і готовий вчасно і в повному обсязі виконувати свої зобов'язання перед вкладниками.

«Доброго часу доби. Мене цікавить, чи немає у вас проблем зі зняттям готівки в банкоматах?».

Для обслуговування наших клієнтів у відділеннях, касах і банкоматах Імексбанку проводиться у звичайному режимі – відповідно до умов діючих договорів. Це стосується також умов використання кредитних карт.

«Одночасно обслуговуюся в декількох банках. Один з депозитів закінчився, але його не видають – кажуть, що це тимчасова проблема з готівкою в касі, але триває вона вже 6-й день. А я чекати не можу – збирала гроші на весілля доньки. Чи можу я перевести цей депозит в інший банк, може бути, ваш, і зняти гроші? Спасибі. Валентина».

Шановна Валентина. Варіант, який Ви пропонуєте, не суперечить нормам чинного законодавства України. Останнім часом подібні прохання надходять на адресу Імексбанку все частіше – таким чином, клієнти інших фінансових установ прагнуть перевести власні кошти.

Щоб виконати цей намір, вам слід звернутися в будь-яке відділення Імексбанку для безкоштовного відкриття поточного рахунку, на який, ви зможете перевести свій депозит з іншого банку. Після цього ви самостійно вирішуєте, як розпорядитися своїми коштами: перевести свій депозит, або оформити в Імексбанку новий вклад на вигідних умовах.

Цю пропозицію ми вважаємо соціально орієнтованої ініціативою Банку, спрямованої на зниження кількості громадян, незадоволених роботою фінансових установ та на підтримку повноцінної роботи банківської системи в цілому. Сподіваємося бачити Вас в числі наших клієнтів!

За матеріалами: Імексбанк Переглядів: 5094


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.