Прес-релізи

Екологічність в будівництві: вигадка чи найближчі перспективи?

20.12.2011, 12:48
Екологічність в будівництві: вигадка чи найближчі перспективи?Використання екологічно чистих будівельних матеріалів стає світовим трендом, який характеризує як розвиток ринку, так і інноваційний потенціал країни. На жаль, для більшості українських девелоперів, впровадження подібних технологій стає недозволеною розкішшю з-за різкого зростання вартості кінцевого продукту. Але іноді забудовники свідомо йдуть на додаткові витрати, таким чином підвищуючи значимість і рентабельність своїх об'єктів.

«Якщо компанія-девелопер налаштована на довгострокове перебування на ринку і дорожить власним іміджем, вона повинна забезпечувати максимальний комфорт і безпеку людей, які проживають у житлових об'єктах»,– стверджує Євген Боргів, власник компанії «Форум-Инвест».

«Форум-Инвест» восени ввела в експлуатацію ЖК «Васильківський», на прикладі якого можна розглянути схему, коли поряд зі стандартними технологіями будівництва використовуються новітні розробки і досвід світових фахівців. У першу чергу, це стосується самого сучасного обладнання систем пожежогасіння, димовидалення та вентиляції, а також інженерних комунікацій, гарантія яких більше 50-ти років. У будівництві комплексу використані фасади унікальною енергозберігаючої системи Zerringer і німецькі двокамерні склопакети зі спеціальним енергозберігаючим напиленням. За словами Євгена Долгова, подібні матеріали вимагають додаткових витрат, але цілком виправдовують заявлений клас житла – «бізнес +».

Одна з перших в Україні, компанія «Форум-Инвест» застосовує спеціальне антипыльное покриття для паркінгів – новинку, розроблену українськими вченими і широко використовується закордоном. Асфальтове покриття обробляється особливим складом, який перешкоджає утворенню пилу, що, у свою чергу, знижує небезпеку впливу шкідливих частинок на організм людини.

Особливу увагу компанія приділяє місцерозташуванню будівництва, від чого багато в чому залежить успіх проекту. ЖК «Васильківський» розташований поблизу Голосіївського парку – одного з найбільших лісових масивів столиці. При цьому у внутрішньому дворі комплексу проектом передбачено власний ландшафтний парк з особливих хвойних порід дерев, які цілий рік забезпечать чисте повітря на території комплекс.

«Для нас, як будівельників і виробників, якість будівельних матеріалів, їх екологічність і безпека, виходить на перший план. Ми пропонуємо нашим клієнтам не просто квартири, а повноцінну і здорове середовище існування. Сподіваюся, найближчим часом подібний підхід стане нормою для столичного ринку нерухомості», – підсумував р-н Боргів.
За матеріалами: fi.ds.ua Переглядів: 3691


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
Михаил
0
#04 Бер, 2012 року у 03:46
Я валяюсь! Добавили стеклопакеті не за 200 а за 300 грн при цене в 2000 баксов за квадрат - и всё - можно начинать кричать про єкологически чистые материалы зазывая денежных лохов из новых покупателей - которые не знают ни химии ни физики - а умеют только считать бабки. А вот напримир про пенопласт, выделяющий ядовитый стирол, строители обычно не говорят, предпочитая использовать вместо него опять же впечатляющее лохов слово "термодом". Но ничего - лошки повыдохнут в таких домах быстрее.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.