Прес-релізи

ІМЕКСБАНК увійшов у список найбільш надійних банків для вкладників

28.11.2013, 11:17
ІМЕКСБАНК увійшов у список найбільш надійних банків для вкладників

Українці несуть гроші в банки. Про це свідчать статичні дані. Так, за десять місяців 2013 року обсяг депозитів українців зріс майже на 65 млрд. грн, і сьогодні загальна сума вкладів становить 430 млрд. грн. За весь минулий, 2012 рік, зростання внесків дорівнював всього 58 млрд. грн (2011 рік – 35 млрд. грн).

«Так, банки перестали приносити збитки і в минулому році заробили для своїх акціонерів 4,9 млрд. грн, — пишуть автори «Особистого рахунку». — Тільки високі прибутки далеко не завжди говорять про фінансове благополуччя… Найменше постраждають банки, чиї акціонери не поспішали виводити всю прибуток з фінансової установи, а постійно нарощували капітал».

Одним з тих, кому вдалося створити таку «фінансову подушку», став ІМЕКСБАНК, включений виданням «Особистий рахунок» в топ найнадійніших банків країни.

Тільки за три квартали нинішнього року Банку вдалося збільшити свій прибуток на 10 млн. грн – у порівнянні з 12-місячними результатом 2012 року. Так, якщо чистий прибуток у минулому році дорівнювала 3,293 млн грн, то лише за 9 місяців 2013 року цей показник склав 13,137 млн. грн. При цьому, згідно з динамікою зростання прибутку Банку, за період з січня по березень нинішнього року було отримано близько 1,8 млн. грн чистого прибутку, з квітня по червень   близько 4,7 млн. грн. У третьому кварталі чистий прибуток ІМЕКСБАНКУ склала майже 7 млн. грн.

За підсумками 2012 року незалежне уповноважене рейтингове агентство IBI-Rating підвищило кредитний рейтинг ІМЕКСБАНКУ до рівня «uaBBB+», прогноз «позитивний», з рівня «uaBBB», прогноз «стабільний». 20 вересня 2013 року рейтинг uaBBB+, прогноз «позитивний» був підтверджений.

«Мета акціонерів нашого Банку – його сталий довгостроковий розвиток, спрямований на збільшення прибутку, залучення клієнтської аудиторії, вихід на лідируючі позиції у банківському секторі України, — говорить Степан СЛИНЧУК, Заступник Голови Правління АТ «ІМЕКСБАНК». – Перед правлінням поставлений комплекс завдань щодо подальшого зростання філіальної мережі, розширенню діапазону банківських продуктів і послуг, вдосконалення системи обслуговування. Сьогодні ІМЕКСБАНК входить у першу десятку українських банків з найбільшою мережею філій. Продовжуючи її активний розвиток, Банк прагне дотримуватися високі стандарти якості обслуговування клієнтів із застосуванням всіх інноваційних технологій, відповідати тенденціям світового банківського ринку».

«Пріоритетним в діяльності Банку є депозитне напрямок, — підкреслює Заступник Голови Правління АТ «ІМЕКСБАНК» Олексій ЦИМБАЛЮК.   Так, якщо станом на 1 вересня обсяг депозитного портфеля ІМЕКСБАНКУ становив 4,2 млрд. грн, то вже через місяць, у жовтні, — близько 4,5 млрд. грн. Для порівняння: торік обсяг депозитного портфеля ІМЕКСБАНКУ становив 2,7 млрд. грн. Тобто, порівняльний приріст цього показника склав 61,6%, дозволивши ІМЕКСБАНКУ стати одним з лідерів за збільшення обсягу залучення депозитів серед українських банків. Привабливі умови депозитних програм Банку, єдині стандарти обслуговування, високий рівень довіри вкладників – основоположні чинники подальшого розвитку у даному напрямку».

Про високу репутацію ІМЕКСБАНКУ в якості депозитного установи свідчить, зокрема, високий рівень пролонгації депозитів (84%).

Варто також відзначити, що ІМЕКСБАНК є банком-агентом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, здійснюючи виплати гарантованих сум відшкодувань вкладникам ліквідованих банків у всіх регіонах України.

За словами Олексія Цимбалюка, найближчим часом планується вихід нового продукту ІМЕКСБАНКУ, який дозволить клієнтам накопичувати свої заощадження, знімати їх у разі необхідності і, звичайно ж, отримувати стабільно високий дохід. «Цей продукт надасть можливість клієнтам користуватися своїми грошима 24 години на добу», — підкреслює банкір.

За матеріалами: ІМЕКСБАНК Переглядів: 4714


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.