Прес-релізи

Іпобанк пропонує кредит на навчання в Вusiness Еducation Аlliance

28.10.2008, 03:39
Іпобанк пропонує кредит на навчання в Вusiness Еducation Аlliance

ВАТ КБ «Іпобанк» розробив і впровадив програму кредитування навчання в Вusiness Еducation Аlliance, основними завданнями якого є розвиток і просування Міжнародних освітніх програм на ринку України.

Основними перевагами нової кредитної програми від Іпобанку є оперативна для клієнтів процедура ухвалення рішення про видачу кредиту, а також зручна форма погашення, якою можна скористатися застосовуючи цілодобово систему «Сам собі банкір» використовуючи мережу Інтернет і термінали самообслуговування.
Скористатися кредитом можуть фізичні особи – резиденти України, яким виповнився 21 рік і які мають стабільну трудову діяльність. Кредит надається в національній валюті на термін від 3 до 18 місяців. 

Даною програмою передбачений зручний графік погашення заборгованості за кредитом: щомісячно ануїтетними платежами, шляхом зарахування коштів через каси Банку, термінали самообслуговування або шляхом безготівкового перерахування коштів через банківські установи на рахунок, зазначений у Кредитному договорі. 
Крім цього, в рамках даного кредитного продукту, Іпобанк пропонує ряд додаткових безкоштовних послуг, а саме - відкриття поточного рахунку та надання ключів електронного цифрового підпису для управління власними рахунками, в т.ч. і кредитними, за допомогою Інтернет Банкінгу та Терміналів самообслуговування, що забезпечить клієнтам цілодобовий доступ до своїх коштів і економію часу.

Довідка. 
ВАТ КБ «Іпобанк» - повноправний член платіжних систем VISA і УкрКарт, а також Фонду гарантування вкладів фізичних осіб і всесвітній мережі міжбанківської SWIFT. Центральний офіс знаходиться в м. Києві. У стратегічних планах банку в 2008-2010 роках – розширення регіональної мережі відділень Банку в Україні, і розвиток високотехнологічних каналів продажу банківських продуктів і послуг.

Станом на 1 жовтня 2008 року, чистий прибуток Іпобанку склала 9,762 млн. грн.,
Активи банку склали 1, 36 млрд. грн., кредитний портфель банку досяг 1,084 мрд. грн
У порівнянні з 2 кварталом 2008 року активи банку зросли на 40 млн. грн., кредитний портфель на 16 7, 5 млн. грн.

Прес - служба ВАТ КБ «Іпобанк»
Контакти:
тел.: + 38 044 394-53-14
GSM: +38 068 595-35-20
e-mail: market@hypobank-ua.com

Переглядів: 1708


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.