Прес-релізи

Як примножити капітал

10.10.2013, 11:41
Як примножити капітал

Збереження і примноження капіталу — непрості завдання. Величина коштів обмежує варіанти, і вам, якщо цінуєте свою працю, доведеться її вирішити. Більшість громадян нашої країни мають досить скромними сумами, рідко перевищують 100 тис. доларів. Розглянемо основні напрямки інвестування доступні такого капіталу.

Зберігати в «тумбочці». Якщо не пограбують (крадіжки відбуваються частіше, ніж ви думаєте), «зїсть» інфляція.

Придбання нерухомості. Якщо у вас немає свого житла, то цілком розумне рішення, але це не інвестування. А покупка другої, третьої квартири для здачі в оренду принесуть прибуток менше відсотків за банківським депозитом. При розрахунках не забувайте враховувати вартість страховки, ремонту, комунальних платежів, простої, близькість введення значних податків на житло (нікуди ми не дінемося, так живе весь цивілізований світ). Якщо вийде заробляти близько 6% в рік, вважайте це удачею.

Банківський депозит. Розміщення коштів в банку — погане рішення. Ставки по валютному банківським вкладом дуже рідко перевищують реальну інфляцію більш ніж на 2%. Банківський депозит вибір тих, хто хоче зберегти кошти, а не примножити.

Акції. Поширена на Заході, особливо в США, напрям інвестування для приватних інвесторів. Чому мало прийнятно у нас? Відсутність сформованого фондового ринку, права міноритарія не захищені законодавством, вимагає безперервно уваги до корпоративних історій і тенденціям. Останні роки ринки країн, що розвиваються, переживають не кращі часи, а вкладати на падаючому ринку надзвичайно ризиковано.

Предмети мистецтва. Хороше рішення для експерта. У межах розглянутої нами суми ви не зможете придбати творіння вже визнаного майстра, але покупка декількох десятків, сотень ранніх робіт майбутніх зірок цілком може принести дуже великі доходи через 15-20 років. Кілька мінусів: доступно тільки якщо ви здатні самостійно оцінити роботу та потенціал художника, скульптора; дуже довгі гроші.

Стартапи. Всі ми схильні вірити в чудеса, але час стартапів з 5-10 тисяч вже пройшло. За купівлю хороших ідей бються бізнес-інкубатори і виграти у них дуже-дуже складно. Так само великий ризик. Інкубатор розглядає сотні ідей, відсіває кращі і тільки один з десяти підтримуваних проектів приносить значний прибуток, 2-3 – окупаються, інші – помирають. У найперспективніші вливаються сотні тисяч доларів. Так можна ризикувати, тільки якщо це ваше дітище.

Золото. Цикл подорожчання дорогоцінних металів завершений. Найближчі роки нас чекає тільки падіння. Розглядати купівлю золота як інвестицію немає сенсу, навіть в довгостроковій перспективі. Ажіотаж піднято банками, щоб позбутися від надлишків і залатати діри.

Форекс. Всупереч туману, сформованому за останні 20 років, цей напрям залишається одним з найбільш прибуткових і цікавих як для самостійної роботи, так і для інвестування. Чому? Наша сума, до 100 тисяч, дозволяє себе не відчувати ущербно і заробляти гроші, які значно перевищують банківські ставки. Гнучкість. Капітал завжди (3-5 днів займає ввід/вивід з усіма процедурами) доступний інвестору. Ризики. Якщо у розглянутих раніше варіантах, визначитися з рівнем втрат важко (часто вони можуть межувати зі 100%), то в цьому випадку ви захищені. В арсеналі інвестора є ряд інструментів, які дозволять точно (не до цента, звичайно) встановити допустиму величину збитків – дуже важливо для вас. Мінуси. Треба бути уважним, повільним, педантичним, обережним і чітко розуміти свої цілі. Відсутність цих якостей з високою вірогідністю призведе помилок.

Нумізматика. За 15 років, вартість рідкісних монет зросла більше, ніж який-небудь актив.

Вибирайте те, що більше відповідає вашим інтересам і цілям. Частіше використовуйте калькулятор, враховуйте не тільки сприятливий розвиток подій і капітал зросте у відповідь на турботу.

Дана стаття підготовлена з використанням матеріалів сайту компанії Admiral Markets.

За матеріалами: Admiral Markets Переглядів: 4965


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.