Прес-релізи

ПАТ «РАДИКАЛ БАНК» озвучив основні проблеми експортерів і імпортерів

07.07.2014, 15:59
ПАТ «<a href='/banks/radical'>РАДИКАЛ БАНК</a>» озвучив основні проблеми експортерів і імпортерів ПАТ «РАДИКАЛ БАНК» виступив фінансовим партнером на міжнародному економічному форумі «Україна і Світ. Новий діалог», який відбувся 3 липня 2014. Організатором форуму стало ДП «Держзовнішінформ». У заході взяли участь українські та іноземні компанії, представники центральних органів влади та понад 30 іноземних посольств в Україні.

Від імені Банку на форумі виступив Голова Наглядової Ради ПАТ «РАДИКАЛ БАНК» Шпак Олександр Григорович. Він розповів про основні проблеми зовнішньоекономічної діяльності і фінансових інструментах вирішення цих проблем. 

Розглянуті питання повернення ПДВ і використання ПДВ-облігацій, як дієвого фінансового інструменту для українського бізнесу; питання банківських гарантій та валютообмінних операцій.

Ключовими доповідачами конференції стали представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства доходів і зборів України, українські та іноземні компанії, посольства.


За матеріалами: Радикал Банк Переглядів: 4689


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.