Прес-релізи

PPF Group N.V. повідомляє результати фінансової звітності за перше півріччя 2008 року

10.10.2008, 12:30

Власний капітал групи виріс за звітний період майже втричі і перевищив 4 мільярди євро

Амстердам, 9 жовтня 2008р. - PPF Group N.V. повідомила сьогодні аудитовані консолідовані результати фінансової звітності за перше півріччя 2008р. У відповідності зі стратегією експансії група продовжувала розвивати свою діяльність в сфері споживчого фінансування і банківської роздробу на ринках Росії, Чехії, Словаччини, України, Казахстану, Білорусі і Китаю, а також виходить на ринок  В'єтнаму.

  • Консолідований власний капітал у першому півріччі 2008 р. виріс майже втричі – з 1,432 млрд. євро до 30.06.2007р. до 4,149 млрд. євро до 30.06.2008г.
  • Консолідований прибуток у першому півріччі 2008р. становила 2,732 млрд. євро – у порівнянні з 215 млн. євро у першому півріччі 2007р.
  • Консолідовані активи знизилися на 13% з 10,076 млрд. євро до 8,787 млрд. євро у зв'язку зі зміною структури власності страхових активів групи. У новому страховому холдингу Generali PPF Holding група PPF здійснює «значний вплив» як фінансовий інвестор.

Результати фінансової звітності за перше півріччя 2008р. включають в себе результат угоди із групою Generali, яка була укладена в січні 2008р. У результаті цієї угоди був створений новий суб'єкт, Generali PPF Holding B.V., що обидві групи вклали свої страхові активи в регіоні Центральної і Східної Європи. Згодом група PPF продала частину свого пакету в даному холдингу так, що фінальна частка групи PPF становить 49%, а частка Generali - 51%.

Коментуючи підсумки роботи групи в першому півріччі 2008р., співвласник PPF Group N.V. Іржі Шмейц підкреслив: «Значне збільшення власного капіталу разом з різким зростанням чистого прибутку способствовао зміцненню фінансової стабільності групи. Завдяки систематичним зусиллям і консервативної політики рефінансування, група зуміла захистити себе від негативного впливу ситуації, що склалася зараз на ринку. Таким чином, група PPF створила передумови для того, щоб скористатися нинішньою ситуацією як новим, позитивним стимулом для розвитку свого бізнесу та інвестицій. Сьогодні ми концентруємо увагу на як можна швидкої адаптації до умов глобального дефіциту ліквідності та уповільнення економічного зростання. Споживче кредитування на ринках Центральної Європи, СНД і Далекого Сходу під брендом «Хоум Кредит» залишається нашим стратегічним пріоритетом. За допомогою групи PPF, наприклад, було забезпечено фондування споживчих кредитів у Росії на загальну суму 1,5 млрд. доларів. Наша мета сьогодні – скористатися зниженням конкурентного тиску на ринку внаслідок дефіциту ліквідності, для того, щоб досягти більш високих фінансових показників одночасно з поліпшенням характеристики кредитного портфеля з погляду ризиків. Група PPF має намір розвивати свої інвестиції на російському ринку також на нових напрямках, наприклад, ритейл, виробничий сектор і видобуток корисних копалин», - додав наприкінці Іржі Шмейц.

Повний текст консолідованої фінансової звітності PPF Group N.V. за перше півріччя 2008р. (англійською мовою) можна завантажити на сайті PPF Group

Текст звіту також містить інформацію про істотний факт – розширення портфеля інвестицій групи PPF в області нерухомості. У вересні 2008р. PPF Group N.V. придбала 100% частку в компанії PPF Real Estate Ltd. Ця компанія контролює консалтингову фірму, яка управляє фондом з нерухомості, PPF PROPERTY LIMITED, що інвестують близько 200 млн. доларів в низку проектів. Дохід від цього бізнесу належить приватним інвесторам, які вклали свої кошти в цей фонд.

Довідка:

Міжнародна фінансова група PPF успішно управляє активами загальною вартістю понад 8 мільярдів євро. Група PPF працює в сфері споживчого кредитування і банківської роздробу, а також – за допомогою своєї частки в СП Generali PPF Holding – є учасником ринку страхування і надає комплексні послуги в області управління майном. Група PPF активно шукає нові інвестиційні можливості та реалізує стратегічні інвестиції на зростаючих ринках Центральної і Східної Європи і Азії. Група PPF представлена в Чехії, Словаччини, Росії, Україні, Казахстані, Білорусі, у В'єтнамі і в Китаї. Корпоративна структура власності та управління групи PPF знаходиться в Нідерландах. Ключовою компанією холдингу групи PPF, на рівні якої приймаються стратегічні рішення з питань діяльності всієї групи, є компанія PPF Group N.V. з юридичною адресою в Амстердамі.

Контакти:

Олексій Бехтин

Прес – секретар PPF

Tel. +420 224 559 033

E-mail: bechtin@ppf.cz

Переглядів: 2513


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.