Прес-релізи

Погасити кредит «TerraMoney» тепер можна через термінали «Терра Банку»

28.02.2012, 13:59

З 24 лютого 2012 року ПАТ «Терра Банк» впроваджує нову високотехнологічну послугу для фізичних осіб – погашення кредитів «TerraMoney» через мережу терміналів, розміщених у відділеннях Банку по всій Україні.

Ексклюзивність даної послуги полягає не стільки в її унікальності на банківському ринку України, скільки в її комплексності – об'єднання в одному послуги безлічі корисних для клієнта характеристик – простота, швидкість, зручність, легкість і безкоштовність.

З впровадженням такий електронної інновації «Терра Банк» надав своїм клієнтам можливість забути про таких повсякденних у повсякденному житті речі як вимагають часу і зусиль чергах біля кас, спілкування з операціоністами, технічні перерви, збої в роботі банківського програмного забезпечення, нюанси роботи кас у післяопераційний час і т.д.

Зусиллями технічних фахівців ПАТ «Терра Банк» тепер процедура погашення кредиту «TerraMoney» настільки ж доступна і зручна, як і його отримання і зводиться до трьох простих дій:

Крок перший – підійти до терміналу «Терра Банку» і ввести рахунок для погашення кредиту «TerraMoney».

Крок другий – ввести купюри в термінал.

Крок третій – отримати натомість чек про оплату і повернутися до своїх повсякденних справах.

У подальших видимих планах - розширення даної послуги на погашення будь-яких кредитів, отриманих клієнтами в ПАТ «Терра Банк» і наповнення термінальної мережі іншими банківськими послугами і сервісами.

Крім того, нагадуємо, що крім погашення кредиту, клієнти Банку через мережу його терміналів також мають можливість здійснювати платежі на користь більше 300 компаній, що надають послуги в сфері мобільного та фіксованого зв'язку, інтернет провайдингу комунальних та численних інших послуг.


«Введення цієї технологічної новинки – це не тільки впровадження нашої постійної стратегії бути ближче до нагальних потреб клієнта і природне бажання добитися максимального поліпшення якості наданого їм сервісу. Це ще й серйозне випробування можливостей нашого Банку приймати виклики, які кидають йому постійно дедалі складніші умови роботи в сучасному банківській справі. Ми справляємося з ними і тому сміливо можемо дивитися в майбутнє», - заявив Голова Правління ПАТ «Терра Банк» Володимир Коцюба.

Переглядів: 3073


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.