Прес-релізи

Пропозиція для вкладників всіх фінансових установ - 24% річних!

28.02.2014, 17:24
Пропозицію для всіх вкладників фінансових установ - 24% річних! Золоте правило успіху свідчить: хочеш заробити – вибери момент! На думку багатьох фінансових аналітиків, сформована в Україні ситуація є практично ідеальною для тих, хто налаштований на отримання додаткового доходу від вільних коштів.

ІМЕКСБАНК робить пропозицію для вкладників всіх фінансових установ, а також клієнтів Імексбанку, які не переоформили свій закінчений депозит, або ж достроково розірвали договір в період з 27.11.2013 р. по 27.02.2014 р. – депозитна програма «Постійний клієнт».

«У рамках даної програми, підтвердивши статус вкладника будь-якої фінансової установи (у тому числі клієнти, які не продовжили/достроково розірвали депозит в Імексбанку), Ви отримуєте спеціальна пропозиція: 24% річних у гривні, до 11% - в доларах США, до 7,5% - у євро, а також міжнародну платіжну картку Visa Gold, – затверджує Олексій ЦИМБАЛЮК, заступник Голови Правління АТ «ІМЕКСБАНК». - При цьому ви зможете самостійно вибирати, який період розміщення засобів для Вас більш зручний – 3, 6, 9 або 13 місяців. Звертаю Вашу увагу на те, що даний депозит передбачає можливість поповнення протягом усього терміну дії депозитного договору».

Для максимального задоволення нинішніх уподобань населення, ІМЕКСБАНК пропонує актуальну депозитну програму строком на 1 місяць -«Стабільна прибуток», що гарантовано забезпечує дохід у розмірі 22% річних у національній валюті, 10% - в доларах США і 7,5% - в євро.
«Такі ставки не тільки компенсують інфляційні ризики, але і перекривають їх», - заявляє Олексій Цимбалюк.


Незважаючи на економічні показники банківської системи України, за перший місяць 2014 року ІМЕКСБАНК приростив депозитний портфель фізичних осіб більше, ніж на 100 млн. грн – до 4,5 млрд. грн.
Безпека вкладених коштів підтверджує успішний двадцятирічний досвід роботи Імексбанку на фінансовому ринку, а також довгострокове співробітництво Банку з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

Завжди раді бачити Вас у відділеннях ІМЕКСБАНКУ!

Інформаційний Центр АТ "ІМЕКСБАНК"- 0 800 505 553 (дзвінки в межах України безкоштовні)  
За матеріалами: ІМЕКСБАНК Переглядів: 3217


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.