Прес-релізи

«Щаслива п'ятірка» від ПАТ «БТА БАНК»

29.09.2011, 06:08
«Щаслива п’ятірка» від ПАТ «БТА БАНК»

Успішне співробітництво клієнта і банку – гідний відсоток за депозитом в обмін на лояльність вкладника. А якщо до цієї формули додати ще бонуси і додаткові призи, співпраця стає ще більш продуктивним. Відповідаючи запитам і побажань своїх клієнтів, БТА Банк проводить різноманітні депозитні акції.

Так, у вересні ПАТ «БТА БАНК» запустив нову акцію «Щаслива п’ятірка», яка триватиме до 31 жовтня 2011 року. Брати участь в ній може кожен резидент України старше 18 років, що у вказаний період розмістить кошти в БТА Банку на один з депозитів: «Рекордний», «Універсальний», «Накопичувальний» або «Індексований» на термін від 3-х місяців.

Мінімальна сума вкладу – від 1 000 грн. (150 доларів США або 100 євро). Чим більше сума вкладу – тим більше шансів на виграш, так як у розіграшах бере участь кожна тисяча гривень (або її еквівалент, якщо депозит відкритий в іншій валюті).

За умовами акції «Щаслива п’ятірка», серед учасників буде розіграно 90 призів по 1 тисячі гривень і 5 призів по 10 тисяч гривень. Розіграші 1 тисячі гривень проходитимуть щодня з понеділка по п'ятницю:

•        понеділок - 1 приз 1000 гривень.

•        вівторок - 2 призу за 1000 гривень.

•        середа - 3 призи по 1000 гривень.

•        четвер - 4 призу за 1000 гривень.

•        п'ятниця - 5 призів по 1000 гривень.

5 призів по 10 000 гривень будуть розіграні серед всіх учасників акції 1 листопада.

До того ж, до 31 жовтня в БТА Банку діє додаткова програма лояльності. Тепер при відкритті депозиту кожен клієнт гарантовано отримує надбавку до базової ставки депозиту в розмірі 1% річних для вкладів у гривні, +0,7% річних для депозитів у доларах або євро.

Детальну інформацію про акцію «Щаслива п’ятірка» можна дізнатися на сайті ПАТ «БТА БАНК»: www.btabank.ua, у відділеннях або за телефоном контакт-центру Банку: 0 800 30 45 45.

Переглядів: 4253


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.