Прес-релізи

Юрій ГРАМАТИК: «Купувати золото потрібно саме зараз»

25.12.2013, 15:08
Юрій ГРАМАТІК: «Купувати золото потрібно саме зараз»

«Купувати золоті зливки та інвестмонети потрібно саме сьогодні, — говорить Юрій ГРАМАТИК, Голова Правління АТ «ІМЕКСБАНК», одного з шести українських банків, уповноважених НБУ для продажу інвестиційних монет. – Саме зараз ціна на золото – найвигідніша для інвестора. Але зберігатися така ситуація буде ще дуже недовго – ні долари, ні євро на даний момент подібної інвестиційною привабливістю похвалитися не можуть. Крім того, досягнувши свого граничного показника, ціна на золото почне підвищуватися. І вже в 2014 році такі інвестиції продемонструють прибуток».

«Обсяги реалізації золотих злитків в Імексбанку станом на середину грудня перевищили рівень продажів 2012 року більш, ніж у 7 разів, — зазначає Юрій Граматик. – Аналогічна тенденція у нас спостерігається і з інвестиційними монетами Нацбанку «Архістратиг Михаїл» – річне зростання показника продажів склав 40%. Все це тому, що наші люди, аналізуючи всі останні події на тому валютному ринку, або в сегменті нерухомості, претерпевшем, як ви знаєте, ряд хворобливих трансформацій, вибрали єдино можливий консервативний спосіб інвестування».

Акцентує Юрій Граматік увагу споживачів на те, що сьогодні, зважаючи широкого територіального охоплення філіальних мереж українських банків, придбання банківського золота – як у вигляді зливків та в інвестиційних монетах, — вже не є ексклюзивом для вузького кола громадян.

«наприклад, ІМЕКСБАНК представляють близько півтисячі відділень у всіх регіонах країни, а до 2015 року ми плануємо увійти до лідируючої п'ятірки українських роздрібних банків з найширшою мережею філій. Відповідно, вже сьогодні кожен наш клієнт – незалежно від того, де він живе і якими засобами має, — цілком може стати «золотим інвестором», — підкреслює банкір. – І ще. Будучи офіційним дистриб'ютором НБУ щодо реалізації даної продукції, ІМЕКСБАНК може запропонувати ці вироби за цінами виробника. А це, погодьтеся, дуже істотний плюс».

За матеріалами: ІМЕКСБАНК Переглядів: 4122


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.