Новини

Прес-релізи

Артур Атанов, Альфа-Банк Україна: «Позитивну динаміку зараз демонструють тільки сильні гравці і зростання депозитного портфеля для банку - це вже перемога»

Щоб зрозуміти процеси, що відбуваються в банківському секторі, важливо не тільки аналізувати цифри, але і спілкуватися з учасниками ринку. Вже більше року банкіри працюють в ситуації обмеженої ліквідності і панічних настроїв вкладників. При цьому деяким вдається підтримувати всі бізнес-напрямки і демонструвати позитивну динаміку. Про робочі інструменти в поточних умовах та отримані результати, ми поговорили з Артуром Атановим, Директором з розвитку роздрібного бізнесу Альфа-Банку України.
3 грудня, 2014
30 вересня, 2013
Ні для кого не секрет - ось уже майже чотири роки основною новиною в більшості країн світу, в тому числі і в Україні, є події, пов'язані з світовою фінансовою (борговою, банківським і прочая, прочая, прочая) кризою. У світлі цього одним із головних завдань для більшості громадян - будь то студент, вечорами підробляє, пенсіонер, який бажає збільшити свою пенсію, найманий працівник, або успішний підприємець - є вибір надійного банку, що гарантує виконання всіх узятих на себе зобов'язань. Такого, як АТ «ІМЕКСБАНК»...
3 липня, 2013
Можливість отримати кредит під «символічні» відсотки з'явилася у клієнтів банку «Український фінансовий світ». З 10 червня в банку стартувала акція «Щасливчик», переможці якої отримають кредит фактично за ставкою 0% і без комісійних платежів.
11 квітня, 2013
Обсяги споживчого кредитування в нашій країні з року в рік зростають. Адже багато хто вже усвідомили, що можуть набувати бажані товари тут і зараз, оплативши їх вартість частинами.
12 січня, 2013
З 26 грудня 2012 р. введений в дослідно-промислову експлуатацію власний контакт-центр Банку, який буде надавати за телефоном довідкової та консультаційну інформацію по всім продуктам і аспектів діяльності БАНКУ КРЕДИТ ДНІПРО фізичним і юридичним особам.
12 вересня, 2012
Рейтинг Українського Професійного Банку підвищено до рівня иаА-
24 квітня, 2012
У найближчому майбутньому, на Столичному шосе в Києві буде відкрито сучасний офісний комплекс.
3 квітня, 2012
Депозитні акції стали доброю традицією ПАТ «БТА БАНК».
28 лютого, 2012
З 24 лютого 2012 року ПАТ «Терра Банк» впроваджує нову високотехнологічну послугу для фізичних осіб - погашення кредитів «TerraMoney» через мережу терміналів, розміщених у відділеннях Банку по всій Україні.
20 грудня, 2011
Використання екологічно чистих будівельних матеріалів стає світовим трендом, який характеризує як розвиток ринку, так і інноваційний потенціал країни.
29 вересня, 2011
Успішне співробітництво клієнта і банку - гідний відсоток по депозиту в обмін на лояльність вкладника. А якщо до цієї формули додати ще бонуси та додаткові призи, співпраця стає ще більш продуктивним. Відповідаючи запитам і побажанням своїх клієнтів, БТА Банк проводить різноманітні депозитні акції.
21 липня, 2011
C 20 по 22 июля 2011 года на дорогах Украины пройдет акция от сервисной программы SKODA24.
20 травня, 2011
Відносно націоналізованих банків останнім часом було прийнято ряд рішень уряду і Національного банку, які не внесли ясність нашим читачам щодо їх подальшої долі.
14 квітня, 2011
Завершився відкритий тендер на стратегічне планування і закупівлю реклами на телебаченні для ТМ «Фокстрот» і ТМ «FoxMart» на період з квітня 2011 по квітень 2012 року.
13 квітня, 2011
У стратегії на цей рік ПАТ «МАРФІН БАНК» визначив для себе основним пріоритетом обслуговування юридичних осіб. Весь спектр банківських послуг для цієї категорії клієнтів здійснюється в оптимально короткі терміни з необхідним мінімумом документів.
11 квітня, 2011
C 14 березня 2011 року по 30 квітня 2011 року в офіційній дилерській мережі ПІІ «Тойота Україна» діють спеціальні умови придбання автомобіля Toyota Corolla
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.