Новини

Прес-релізи

Артур Атанов, Альфа-Банк Україна: «Позитивну динаміку зараз демонструють тільки сильні гравці і зростання депозитного портфеля для банку - це вже перемога»

Щоб зрозуміти процеси, що відбуваються в банківському секторі, важливо не тільки аналізувати цифри, але і спілкуватися з учасниками ринку. Вже більше року банкіри працюють в ситуації обмеженої ліквідності і панічних настроїв вкладників. При цьому деяким вдається підтримувати всі бізнес-напрямки і демонструвати позитивну динаміку. Про робочі інструменти в поточних умовах та отримані результати, ми поговорили з Артуром Атановим, Директором з розвитку роздрібного бізнесу Альфа-Банку України.
3 грудня, 2014
20 грудня, 2010
Universal Bank пропонує своїм клієнтам рекордно вигідну ставку по іпотечних кредитах на рівні 14,95%.
2 грудня, 2010
Що видає справжню вартість речей? Увага до найдрібніших деталей і контроль якості на кожному етапі.
26 листопада, 2010
Український Професійний Банк (УПБ) в рамках проекту «Впровадження обслуговування Малого і середнього бізнесу» за технічної підтримки німецького банку розвитку KfW і консалтингової компанії «IPC» проводить круглий стіл на тему «Банк - клієнт: ефективне партнерство в умовах сучасного ринку».
19 листопада, 2010
Іноді буває так, що у людини, яка гроші на депозит, виникає нагальна потреба у средствах.А при достроковому розірванні депозитного договору ставки перераховуються і клієнт отримує прибуток набагато менше ожидаемой.Поэтому Український Професійний Банк розробив нову депозитну програму "ТОП-депозит", в якій діють гнучкі і лояльні ставки при достроковому розірванні договору.
5 жовтня, 2010
Незалежне рейтингове агентство "кредит-рейтинг" підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг «иаВВВ» (прогноз «стабільний») Українському Професійному Банку.
23 квітня, 2010
15 квітня публічне акціонерне товариство „Державний експортно-імпортний банк України» став першим українським банком, який з початку світової кризи вийшов на зовнішні публічні ринки боргового капіталу для розміщення п'ятирічних єврооблігацій і залучив кредитні ресурси в сумі 500 млн. дол. США. Андеррайтерами по угоді виступили Citigroup і Credit Suisse.
7 квітня, 2010
Успіхи автомобілів Skoda і особисте життя їх «пілотів» буде розкрита в конкурсі історій, який оголосила компанія «Єврокар» в рамках кампанії «Час цього лідерства». Конкурс триватиме з 22 березня до 25 квітня 2010 року.
2 квітня, 2010
Станом на 01 квітня 2010 року фінансовий результат діяльності Українського Професійного Банку склав 12 млн. 550 тис. грн.
25 березня, 2010
Часте відкривання вікон в міжсезоння є не найкращим способом прийти до температурного балансу наших квартир.
24 березня, 2010
Привабливі умови обслуговування пенсіонерів діють в Українському Професійному Банку.
19 березня, 2010
Український Професійний Банк проводить Рік підтримки малого і середнього бізнесу.
15 березня, 2010
У зв'язку з поліпшенням фінансово-економічної ситуації, на банківському ринку України спостерігається поступове зниження процентних ставок за депозитними вкладами.
11 березня, 2010
Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» опублікувало щорічний рейтинг надійності банків, згідно з яким Український Професійний Банк отримав рейтинг рівня «А», що означає високий рівень надійності.
5 листопада, 2009
Обсяг коштів корпоративних клієнтів у Райффайзен Банку Аваль за результатами 8 місяців 2009 року збільшився на 13,4%
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.