Новини

Прес-релізи

Артур Атанов, Альфа-Банк Україна: «Позитивну динаміку зараз демонструють тільки сильні гравці і зростання депозитного портфеля для банку - це вже перемога»

Щоб зрозуміти процеси, що відбуваються в банківському секторі, важливо не тільки аналізувати цифри, але і спілкуватися з учасниками ринку. Вже більше року банкіри працюють в ситуації обмеженої ліквідності і панічних настроїв вкладників. При цьому деяким вдається підтримувати всі бізнес-напрямки і демонструвати позитивну динаміку. Про робочі інструменти в поточних умовах та отримані результати, ми поговорили з Артуром Атановим, Директором з розвитку роздрібного бізнесу Альфа-Банку України.
3 грудня, 2014
4 листопада, 2008
Сукупні активи ВАТ «СЕБ Банк» за 9 міс. 2008 року збільшилися на 32% порівняно з початком року, досягши значення 1,82 млрд грн. В цілому кредитний портфель банку збільшився на 74%, у тому числі кредити, надані юридичним особам, зросли на 50%, фізичним особам - на 149%.
28 жовтня, 2008
ВАТ КБ «Іпобанк» розробив і впровадив програму кредитування навчання в Вusiness Еducation Аlliance, основними завданнями якого є розвиток і просування Міжнародних освітніх програм на ринку України.
21 жовтня, 2008
Відносини на земельному ринку вже не перший рік викликають масу суперечок. Все більше угод відбуваються в обхід законодавства.
17 жовтня, 2008
Home Credit B.V., лідер на ринку споживчого кредитування в країнах Центральної і Східної Європи і СНД, опублікувала консолідовану фінансову звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ) за перше півріччя 2008р.
15 жовтня, 2008
Дніпропетровськ, 15 жовтня 2008 року - Допомагаючи клієнтам у вирішенні фінансових питань, Home Credit Bank пропонує українським родинам примножити свої грошові заощадження, розмітивши їх на депозитних рахунках у банку під вигідні відсотки: у гривні до 25,00% річних, у доларах США або в Євро - до 14,5% річних.
10 жовтня, 2008
Власний капітал групи виріс за звітний період майже втричі і перевищив 4 мільярди євро
10 жовтня, 2008
Розвиток ринку нерухомості в регіонах, збільшення попиту на земельні ділянки, зростаючі ціни на них, робить привабливими сільськогосподарські землі, права на які селяни вже давно отримали, але вільно розпоряджатися, враховуючи Мораторій на продаж землі, не можуть.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.