Топ новини

«Бюджетний» курс долара вище 30 гривень не повинен стати причиною заворушень

02.10.2017, 15:43
«Бюджетний» курс <a href='/currency/all/all/usd'>долара</a> вище 30 гривень не повинен стати причиною заворушеньУ Нацбанку стверджують, що курс долара, який застосовується для розрахунків показників державного бюджету, носить технічний характер і не є прогнозними.

Фахівці Нацбанку заявили: «Держбюджету в юридичній формі є законом країни і всі затверджені показники слід дотримуватися. У законі не передбачено показник курсу. Апріорі його і не повинно бути, оскільки держбюджет призначений для проведення перерозподілу державних коштів».

Особливо в Нацбанку наголосили, що обмінний курс держбюджету є лише технічним показником, що використовуються для проведення перерахунку витрат і доходів, виражених в інвалюті по відношенню до гривні.

«Якщо в наступному році відбудеться значне ослаблення гривні, ніж це передбачено бюджетом, тоді виникне необхідність внесення пропозиції до Верховної Ради про відповідні зміни в держбюджет. Це пояснює, чому Мінфін вибирає шлях неоптимістичних сценаріїв. Тобто уряд використовує цей показник як технічний інструмент», – повідомили в прес-службі НБУ.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1760


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.